1. Dziś Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 7:30 i 9:00 oraz o godz. 12:00. Nie będzie Mszy św. na cmentarzu. Nie będzie procesji na cmentarzu.

2. Zgodnie z dekretem Penitencjarii Apostolskiej, w bieżącym roku, aktualnych okolicznościach spowodowanych pandemią, odpust zupełny dla wiernych zmarłych będzie można uzyskać przez cały listopad, przy zmienionych warunkach. Dekret wywieszony w gablocie.

3. W przyszły poniedziałek, 2 listopada, Dzień Zaduszny. Msze św. o godz. 7:30, 9:00 i 17:00.

4. W związku z uroczystościami przypominam o obowiązku uiszczenia dzierżawy za miejsce na cmentarzu po 20 latach od pochówku. Prawo bowiem pozwala na ponowny pochówek na tym samym miejscu po 20 latach. Przypominam również o opłacie za nowy nagrobek w wysokości 10% wartości pomnika przed jego postawieniem.

5. Wtorek (3.11) - o godzinie 16:00 różaniec z jednorazowymi wypominkami.

6. Środa (4.11) - wsp. Św. Karola Boromeusza.

7. W gablocie wywieszony jest Apel Rady Stałej KEP w sprawie ochrony życia i pokoju społecznego wraz z modlitwą o Pokój.

8. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota miesiąca. W czwartek od godz. 15:00 adoracja Najświętszego Sakramentu, na zakończenie nabożeństwo. W Piątek okazja do spowiedź św. od godz. 14:30. Nabożeństwo pierwszopiątkowe po Mszy św. o godz. 16:30. W sobotę od godz. 8:00 odwiedzę chorych z Komunią św. Ze względu na epidemię proszę chorych zgłaszać w biurze parafialnym do czwartku, proszę o zachowanie wymogów sanitarnych i przygotowanie środków dezynfekujących. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP po Mszy św. o godz. 16:30.

9. W przyszłą Niedzielę kolekta przeznaczona na dalsze renowacje - Bóg Zapłać.

10. Przypominam, że: "W kościołach i kaplicach do odwołania istnieje obowiązek zakrywania ust i nosa z wyłączeniem kapłanów sprawujących kult (Dz. U. z 2020 r., poz. 1066 §16 ust. 8)".

11. Bóg zapłać mieszkańcom Grodziczno Plebanka za przygotowanie świątyni do Niedzieli. W tym tygodniu proszę o to mieszkańców Grodziczno Kolonia i pod Katlewo.

12. Bóg Zapłać za wszelką pracę i dary na rzecz parafii.