1. Dziś XXII Niedziela Zwykła. Po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie rodziców uczniów kl. III przed przyjęciem.

2. Poniedziałek (01.09) – O godz. 8.00 Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego i obrzęd błogosławieństwa dzieci rozpoczynający rok szkolny i katechetyczny. Poświęcenie przyborów szkolnych dla uczniów pierwszej klasy. Rozpoczęcie roku w szkole o godz. 9.00.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca, od godz. 15.00 adoracja Najświętszego Sakrament. Na zakończenie adoracji modlitwy w intencji powołań.

4. Sobota (09.09) – o godz. 18.00 odpust parafialny Podwyższenia Krzyża Św. W Hartowcu. Niedziela (10.09) – o godz. 12.00 odpust parafialny Podwyższenia Krzyża św. w Koszelewach.

5. W Niedzielę 10.09 - na wszystkich Mszach św. poświęcenie ziarna siewnego z racji święta Narodzenia NMP – Matki Boskiej Siewnej, które obchodziliśmy 8 września. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona na dalsze renowacje.

6. Piątek (08.09) – święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

7. Od 10 – 16 września – Kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców – XIII Tydzień Wychowania.

8. Proszę o ofiary na wywóz śmieci z cmentarza – drugą ratę. Wpłacamy u sołtysów, w biurze parafialnym.

9. Bóg Zapłać mieszkańcom Grodziczno Organistówka, Plebanka. za przygotowaną świątynie do Niedzieli. W tym tygodniu proszę o to mieszkańców Grodziczno Kolonia i pod Katlewo.

10. Bóg Zapłać za wszelką pracę i dary na rzecz parafii.