1. IV Niedziela Wielkanocna – Niedziela Dobrego Pasterza. W dniach 30.04 – 06.05 – kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele.

2. Dziś na Mszy św. o godz. 11.00 – Parafialna uroczystość ku czci św. Floriana.

3. Wtorek (02.05) – Powiatowe Obchody Dnia Strażaka w Nowym Mieście Lubawskim. Msza Św. O godz. 15.00.

4. Rozpoczyna się miesiąc maj – miesiąc poświęcony Matce Bożej. Będziemy w tym miesiącu gromadzić się na nabożeństwach majowych, ucząc się w szkole Matki Bożej całkowitego zawierzenia Bogu i służby bliźniemu. Majowe nabożeństwo w tygodniu połączone ze Mszą Św. o godz. 17.30.

5. Środa (3.05.) – uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, głównej patronki Polski. Msze Św. jak w niedzielę, na każdej Mszy Św. odnowimy Milenijny Akt Oddania Polski.

6. Czwartek (04.05) – wsp. św. Floriana męczennika. Sobota (06.05) – święto Św. Apostołów Filipa i Jakuba Młodszego.

7. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek od godz. 15.00 adoracja na zakończenie modlitwy o powołanie i nabożeństwo majowe. W piątek od godz. 15.00 okazja do spowiedzi św. Po wieczornej Mszy św. spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. W sobotę od godz. 8.30 odwiedzę chorych z komunią św. proszę chorych zgłaszać w biurze parafialnym do czwartku.

8. Bóg Zapłać Mieszkańcom Janowo, Iwanki za przygotowaną świątynie do Niedzieli. W tym tygodniu proszę o przygotowanie świątyni mieszkańców Grodziczno pod Mroczenko, Krakus, Młyn, Wenecja.

9. Bóg Zapłać za wszelką pracę i dary na rzecz parafii.