1. Dziś IV Niedziela Wielkanocna – Niedziela Dobrego Pasterza. W dniach 21.04 – 27.04 – kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele. Rocznica sakry Bp. Toruńskiego Wiesława Śmigla.

2. Wtorek (23.04) – uroczystość św. Wojciecha bpa i męcz., gł. Patrona Polski. Czwartek (25.04) – święto św. Marka Ewangelisty.

3. Poniedziałek (22.04), Czwartek (24.04) – o godz. 15.30 próba w Kościele dla dzieci przed I Komunią św.

4. Bóg Zapłać Mieszkańcom Grodziczno Nowo Wybudowani za przygotowaną świątynie do Niedzieli. W tym tygodniu proszę o przygotowanie świątyni mieszkańców Grodziczno Gmina.

5. Bóg Zapłać za wszelką pracę i dary na rzecz parafii.

1. Dziś III Niedziela Wielkanocna, Niedziela Biblijna. Od 14.04 – 20.04 24 Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Dzisiejsza kolekta przeznaczona na dalsze renowacje – Bóg Zapłać.

2. Dziś polskie państwowe Święto Chrztu Polski. Ustanowione w roku 2019.

3. Poniedziałek (15.04), Środa (17.04) – o godz. 15.30 próba w Kościele dla dzieci przed I Komunią św.

4. IV Niedziela Wielkanocna – Niedziela Dobrego Pasterza. W dniach 21.04 – 27.04 – kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele.

5. Bóg Zapłać Mieszkańcom Grodziczno Ścieżka za przygotowaną świątynie do Niedzieli. W tym tygodniu proszę o przygotowanie świątyni mieszkańców Grodziczno Nowo Wybudowani.

6. Bóg Zapłać za wszelką pracę i dary na rzecz parafii.

1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. Przed Kościołem Zbiórka do puszek na cele dobroczynne. Po Mszy św. o godz. 11.00 odmówimy Koronkę do Miłosierdzi Bożego. W przyszłą Niedziele kolekta na dalszą renowację.

2. Poniedziałek (08.04) – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego (W kalendarzu dzień ten przypada 25.03. Był to Wielki Poniedziałek, dlatego odchody uroczystości zwiastowania zostały przeniesione po Świętach Wielkanocnych.) Jest to Dzień Świętości Życia i Dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich, którzy dokonali już duchowej adopcji lub pragną to uczynić po raz pierwszy. Znów podejmiemy trud modlitwy za zagrożone w życiu dzieci poczęte, by ratować je od śmierci z rąk rodziców i lekarzy. Kto adoptuje dziecko poczęte przez 9 miesięcy codziennie odmawia modlitwę w tej intencji i dziesiątek różańca. W tym dniu przypada również rocznica utworzenia Diecezji Toruńskiej. Módlmy się za nasz Kościół Lokalny, jego pasterzy i lud wierny.

3. Poniedziałek (08.04) – o godz. 15.30 próba w Kościele dla dzieci przed I Komunią św.

4. W dniach od 10.04. - 21.04 z grupą parafian jadę na pielgrzymkę do Medjugorie.

5. Bóg Zapłać Mieszkańcom Grodziczno Stara Poczta za przygotowaną świątynie do Niedzieli. W tym tygodniu proszę o przygotowanie świątyni mieszkańców Grodziczno Ścieżka.

6. Bóg Zapłać za wszelką pracę i dary na rzecz parafii.

1. Od Wigilii Paschalnej cały Kościół raduje się ze Zmartwychwstania Pańskiego. Procesją Rezurekcyjną oznajmiliśmy tę prawdę całemu światu. Syn Boży, dobrowolnie przyjęte cierpienie, uczynił lekarstwem na cierpienie spowodowane grzechem. Zamyślając się nad tą tajemnicą dziękujmy Chrystusowi Zmartwychwstałemu za dar odkupienia i miłosierdzia. Wszystkim parafianom i gościom na te radosne święta, składam serdeczne życzenia: Bożego Błogosławieństwa, wielu łask Bożych od Chrystusa Zmartwychwstałego.

2. W poczuciu wdzięczności pragnę skierować słowa podziękowania do wszystkich, którzy przyczynili się by liturgia w czasie tych świąt miała godną oprawę. Dziękuję za wszelkie pracę i dary na rzecz parafii, dekoracje i wystrój Kościoła. Dziękuje Panom Strażakom, Panu Organiście, Orkiestrze, całej służbie liturgicznej, za ofiary złożone na Bazylikę Grobu Bożego w Jerozolimie; za wszystkie wyrazy życzliwości okazane mi w Święto Kapłańskie i wszystkim tym parafianom, dla których sprawy Kościoła i parafii nigdy nie były obojętne. Za wszystko BÓG ZAPŁAĆ.

3. Jutro Msze Św. jak w niedzielę. Kolekta przeznaczona dla Bazyliki Katedralnej w Toruniu.

4. Piątek Wielkanocny nie obowiązuje post piątkowy.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota miesiąca. Czwartek od godz. 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, na zakończenie modlitwa o powołania. Piątek – Nabożeństwo pierwszo piątkowe po Mszy św. o godz. 17.30. Okazja do spowiedzi św. przed Mszą św. Sobota – Odwiedziny chorych tylko na wezwanie. Nabożeństwo po Mszy św. o godz. 17.30.

6. W przyszłą Niedzielę przypada Niedziela Miłosierdzia Bożego. Tym świętem rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Po Mszy św. o godz. 11.00 odmówimy Koronkę do Miłosierdzi Bożego. Zbiórka do puszek na cele dobroczynne. O przeprowadzenie jej proszę zespół Caritas z naszej Parafii.

7. Bóg Zapłać Mieszkańcom Grodziczno za cmentarzem za przygotowaną świątynie do Niedzieli. W tym tygodniu proszę o przygotowanie świątyni mieszkańców Grodziczno Stara Poczta.

8. Bóg Zapłać za wszelką pracę i dary na rzecz parafii.