1. Dziś I Niedziela Wielkiego Postu. Przeżywamy czas Wielkiego Postu. Niech będzie on dla nas, ludzi wierzących, okazją do przemiany i nawrócenia. Jakże niewiele nieraz potrzeba, aby powagę tego świętego czasu pokuty i modlitwy zakłócić. Miejmy więc oczy otwarte i wyczulone sumienia na głos Boga. Na Mszy św. o godz. 9.00 poświęcenie książeczek dzieci pierwszokomunijnych. Po Mszy św. o godz. 11.00 śpiewamy I część Gorzkich Żali. W przyszłą Niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 będziemy śpiewać II część Gorzkich Zali.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
    W Czwartek od godz. 15.00 adoracja Najświętszego sakramentu na zakończenie modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne.
    W Piątek od godz. 14.30 okazja do spowiedzi św. po Mszy św. o godz. 16.00 nabożeństwo pierwszopiątkowe. 16.30 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
    Pierwsza sobota – chorych z komunią św. odwiedzę przed świętami Wielkanocnymi, nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP po Mszy św. o godz. 16.30.

3. Sobota (04.03) – święto Kazimierza Królewicza.

4. W przyszłą Niedzielę Dzień modlitwy i solidarności z misjonarzami. Zbiórka do puszek przed Kościołem na misyjne dzieło pomocy "Ad Gentes".

5. Rekolekcje wielkopostne, parafialne i szkolne odbędą się w dniach 19.03 – 22.03.2023 r.

6. Proszę o ofiary na wywóz śmieci z cmentarza. Wpłacamy je u sołtysów lub w Biurze Parafialnym.

7. Proszę o uregulowanie należność za "Niedzielę" na II–gi kwartał 2023 r.

8. Bóg Zapłać Mieszkańcom Grodziczno Organistówka i Plebanka za przygotowaną świątynie do Niedzieli. W tym tygodniu proszę o przygotowanie świątyni mieszkańców Grodziczno Kolonia.

9. Bóg Zapłać za wszelką pracę i dary na rzecz parafii.